top of page

Hakkımızda

İnsanların yaşam kalitesini arttırmak amacı ile 2014 yılında kurulan Denge İlaç Medikal Doğal Ürünler Pazarlama Dağıtım Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, sahasında etkin akademisyenlerden oluşan ekipler ile çalışmaktadır. Akademik ve bilimsel faaliyetler sonrasında üretilmiş olan projelerin, geniş hizmet ağı ile halka güvenli bir şekilde ulaşmasına aracılık yapmaktadır.

Denge İlaç, Türkiye genelinde tüm eczanelere ulaşarak hizmet vermeye devam etmektedir. Etkin kadrosu ve güçlü alt yapısı ile hizmet ağını her geçen gün genişleterek sektördeki yerini almıştır.

Portföyünde bulunan ürünler, üniversite çatısı altında akademik uzmanların ar-ge çalışmalarının neticesinde üretilmiş ve test edilmişdir. Tüm ürünlerimiz bakanlık tarafından onaylı olup, GMP, ISO, CE ve HELAL sertifikasına sahiptir.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Avrupa, Avusturalya ve ABD’de yaşayan insanların %50’den fazlasının destekleyici tedavi amaçlı bitkisel ilaçlar kullandığı açıklanmıştır. Bizim ülkemizde bu oran %5-10’larda seyretmektedir. Bu ihmal edilmiş durumu değiştirmeyi hedefleyen Denge İlaç bitkisel ürünlerin halka ulaşması ve yaşanan ekonomik problemler nedeniyle ortaya çıkan istihdam sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Değerlerimiz

İnsancıl Yaklaşım:

Çalışanlarına değer verir, gelişimlerine katkıda bulunur.
 

Doğaya Saygı:

Faaliyetlerinin çevreye etkisini dikkate alarak, sorumlu bir yaklaşım sergiler.
 

Bütünlük:

Sağlıktan güzelliğe ilkesine uygun, birbirini tamamlayan ürün portföyü sunar.
 

Yenilikçilik:

Bilimi ve teknolojiyi, ihtiyacı karşılayan ürün ve hizmetlere dönüştürür.
 

Farmasötik Duyarlılık:

Ürünlerini,konusunda uzman sağlık profesyonelleri aracılığıyla hastalara ulaştırır.

bottom of page